top of page

Rozwiązania

Dzięki naszym rozwiązaniom agencje ochrony redukują liczbę pracowników fizycznych na obiektach do minimum, zastępując ich kamerami, czujnikami oraz głośnikami. Monitorowanie setek kamer w centrum przez operatora byłoby niemożliwe, gdybyśmy nie zastosowali specjalizowanej analizy wideo. Po uzbrojeniu systemu alarmowego nasze urządzenia analizują obrazy z kamer i po wykryciu intruza automatycznie wyświetlają odpowiednie kamery w centrum monitoringu.

Od lat dostrzegamy zapotrzebowanie Zakładów Karnych i Aresztów Śledczych na łączenie wielu istniejących urządzeń w jednym zintegrowanym systemie nadzoru. Do naszej wielomonitorowej stacji operatorskiej podłączamy kamery dowolnych producentów, a na zlecenie integrujemy również istniejące systemy kontroli dostępu i systemy sterujące wyposażeniem celi. Programujemy reakcje automatyczne na zdarzenia, takie jak np. otwarcie śluzy, hałas, czy użycie domofonu.

Obecnie automatycznie identyfikujemy tożsamość jednocześnie wielu osób na obrazie z kamery. Rozpoznajemy ich twarze w tłumie, a także ich cechy ubioru i osobiste, takie jak płeć, wiek, okulary, wąsy, broda, czy cechy ich wyposażenia, takie jak telefon przy uchu, kask, maska, kamizelka ochronna, plecak, rower itp. Pozyskane w ten sposób informacje trafiają do bazy danych, którą można błyskawicznie przeszukiwać na podstawie wyżej wymienionych kryteriów.

bottom of page